Andělský horoskop

28. května 2006 v 12:28 |  andělský horoskop
1. - 5. ledna

anděl Nemamiah
… je energický a rázný. Patří totiž k velitelům nebeského pluku. Nikdy nenechá své svěřence dlouho v podřízených pozicích. Pod jeho velením uděláte velkou kariéru - například v armádě. Pokud zrovna neprahnete po uniformě, nevadí. Bude se vám stejně dařit i v jiných oblastech - například v obchodě nebo v politice. Musí se však řídit morálními zásadami a jednat vždy čestně. Za to vám váš anděl pomůže překonat úzkost a obdaruje vás také bystrým úsudkem.
démon Voso
… je samozřejmě pravým opakem vašeho energického ochránce. Pod jeho vlivem se budete bát riskovat, ztratíte odvahu a nadšení a budete se vyhýbat zodpovědnosti. Navíc začnete ze svých neúspěchů obviňovat své okolí a váš démon bude tudíž na koni. Přece mu nedopřejete vítězství, když máte tak mocného strážného anděla !

6. - 10. ledna

anděl Yeialel
… vám daruje vytrvalost, odolnost a sílu. Možná jste trochu morous, ale umíte se vypořádat s každou nepravostí. Málokdy také dáváte najevo své city, máte však schopnost poskytnout rychlou a účinnou pomoc a podporu lidem, kteří se ocitnou v nesnázích. Máte snad jen jednu vadu - zřídka uznáte jiný než vlastní názor a často také kritizujete své bližní.
démon Avnas
… podporuje právě vaši umíněnost a zatvrzelost. Kvůli ní se dopustíte mnoha omylů. Váš démon je také trochu agresivní. Pod jeho vlivem začnete ubližovat svému okolí, a to někdy krutým způsobem ! Budete také škodolibí a zlomyslní. Váš zlý anděl je zkrátka mocný jako jeho dobrý protějšek. Nemáte to jednoduché, ale snažte se bojovat se svým horším já.
11. - 15. ledna

anděl Harahel
… drží ochrannou ruku nad nastávajícími maminkami a pomáhá jim při porodu. Je také andělem plodnosti a ženy narozené v jeho dnech mívají hodně dětí. Mužům zase Harahel poskytne talent pro obchod, finance a práci na burze. Jste-li chráněncem tohoto anděla, budete se pravděpodobně zajímat i o vědu a historii. Ale pozor - nepodlehněte přesvědčení, že víte opravdu úplně všechno …
démon Orias
… má na svědomí váš sklon utrácet peníze. Klidně vás nechá promrhat veškeré rodinné jmění. Ovšem i v tom se pro vás skrývá určitá, i když nejistá šance. Neříká se snad o vypáleném poli, že je úrodné ?
16. - 20. ledna

anděl Mitzrael
… je andělem rozumu, a proto vás obdaří klidem, moudrostí a chladnou hlavou. Také nebudete mít větší problémy s nadřízenými - možná budete dokonce velmi oblíbení. Měli byste si však dát pozor na výbuchy vzteku, které mohou ovlivnit váš úsudek i duševní rovnováhu.
démon Naphula
… je svéhlavý a tuto vlastnost se snaží předat i vám ! Naslouchejte proto někdy i ostatním. Přestaňte si také lámat hlavu svými občasnými neúspěchy. A pokud vás něco opravdu hodně rozzlobí, vylijte si vztek na svém horším já a nikoliv na svém okolí.

21. - 25. ledna

anděl Umabel
… chrání přátelství a pomáhá řešit konflikty. Pod jeho ochranou budete zářit optimismem a dobrou náladou. Máte také šanci vyniknout v takových oblastech, jako je astronomie a astrologie. Umabel vás dokonce naučí prosadit si svou, i když jste od přírody stydliví a málomluvní.
démon Zagan
… není tak úplně černá duše, ale bude vás svádět k drobným zlomyslnostem. Dejte si pozor abyste kvůli tomu neztratili přátele. Váš padlý anděl vám také občas našeptává, že víte co je pro lidi ve vašem okolí nejlepší. Pokud vás snad někdy napadne, že jste spasitelem světa, raději se honem vzpamatujte.

26. - 30. ledna

anděl Iah-Hel
… vyznává asketismus, prostotu a nesobeckost. Podporuje také vaši touhu po sebezdokonalování. Pokud o ně opravdu usilujete, najdete s pomocí svého anděla lásku a přátelství. Dejte si však pozor na to, abyste si někdy nepřikrášlovali pravdu a raději se dívejte na věci střízlivějšíma očima.
démon Valak
… si na vás přichystal účinnou zbraň - podporuje vaše sklony k nevěře a k extrémnímu střídání partnerů. Mohli byste si tím značně zkomplikovat život a odradit tak někoho, kdo vás má možná opravdu rád.

31. ledna - 4. února

anděl Anauel
… je dárcem zdraví a fyzické zdatnosti. Lidé pod jeho ochranou se rychle uzdravují. Bývají veselí, hraví a sympatičtí. Jsou tak dobří řečníci a mají úspěchy v obchodních jednáních. Pokud patříte k chráněncům tohoto dobrého anděla, budete vynikat i svou schopností správně se rozhodovat. Anauel také zmírní vaši trochu přehnanou vztahovačnost.
démon Andras
… je podvodný hráč a snaží se zneužít vaše obchodní nadání. Vyhýbejte se proto kasinům, pochybným podnikům a takzvaně výhodným obchodům. Jinak hrozí nebezpečí, že vás Andras zruinuje. Dejte si také pozor na finanční transakce, které nejsou tak úplně v mezích zákona. Rozvíjejte své obchodní vlohy, ale vyvarujte se touhy po snadném a rychlém zbohatnutí.

5. - 9. února

anděl Mehiel
… je patronem písemnictví a drží ochrannou ruku nad spisovateli. Obdaří vás také schopností analytického uvažování, které potřebují například novináři. S jeho pomocí máte také schopnost rychle číst a dobře si pamatovat obsah přečteného. Ale pozor - vaší slabinou je naivita a důvěřivost. Máte přece bystrou hlavu, tak ji používejte.
démon Hauras
… se tváří jako váš nejlepší přítel. Díky jemu budete chápaví a učenliví. Dejte si však pozor na to, kdo a co vás učí. Jinak se může stát, že vámi určití lidé budou manipulovat. Hauras vás také bude svádět k tomu, abyste na sobě přestali pracovat. Neposlouchejte ho, jinak neuspějete ve věcech, na kterých vám záleží.

10. - 14. února

anděl Damabiah
… dodává svým svěřencům duševní sílu a inteligenci. Pokud si to zasloužíte, bude se o vás starat opravdu vytrvale, a vy proto budete mít stále dobrou náladu. Váš anděl je i poslem naděje, kterou neztratíte ani ve chvíli, kdy všichni ostatní rezignují. Díky své nezdolnosti obvykle nakonec uspějete.
démon Andrealphus
… má na svědomí časté střídání vašich nálad a snaží se z vás udělat naprostého životního pesimistu. Některé věci nakonec opravdu dopadnou hůř, než byste si přáli, ale nedívejte se na všechno černě. Nezapomeňte že nesmíte ztrácet naději.

15. - 19. února

anděl Manakel
… vám daroval krásu, eleganci a šarm. Máte dar být většině lidí sympatičtí a jste také schopni rozdávat lásku. Vaši blízcí se vám možná často svěřují se svými starostmi. Nechejte si jejich strasti pro sebe a buďte diskrétní. Manakel vám vyžene z hlavy pochmurné a pesimistické myšlenky.
démon Kimaris
… by z vás rád udělal svéhlavého a umíněného jedince. Posloucháte jen neradi názory ostatních ? Zamyslete se nad sebou - ne všichni to s vámi myslí špatně. A pokus vyslechnete jejich názory, možná se vám bude dařit lépe řešit své pracovní i osobní problémy.

20. - 24. února

anděl Eyael
… je dárcem vysokého věku, pevného zdraví a psychické odolnosti. Jste-li narozeni v jeho dnech, můžete se dožít i sta let. Po celý svůj život se můžete s úspěchem věnovat i různým druhům umění. Oplýváte totiž fantazií a tvůrčím potenciálem. Vaším koníčkem se možná stane astrologie a sestavování horoskopů.
démon Amdukias
… není, naštěstí pro vás, tak zlý. Ale bude vás svádět k nicnedělání a ke snění s otevřenýma očima. Někdy možná úplně ztrácíte kontakt s realitou. Je to příjemné, ale ztracený čas vám nikdo nevrátí a příležitost, která mezitím utekla, už vůbec ne.
25. - 29. února

anděl Habuhiah
… dává často do vínku svým ovečkám schopnost léčit nejen lidi, ale i zvířata. Nejste si toho vědomi ? Zkuste na sobě v tomto směru zapracovat. Máte totiž talent poznávat účinky léčivých rostlin a využívat jich. Dejte si ale pozor - lidé narozeni na konci února jsou podle andělského horoskopu temperamentní a zvídaví. Chybí jim však trpělivost a proto své plány často opouštějí dřív, než dosáhnou úspěchu.
démon Belial
… vás možná trápil už během školních let. Dělá vám potíže vydržet na jednom místě a soustředit se ? Neradi se přizpůsobujete novému prostředí ? To ještě nevíte o dalších zbraních vašeho padlého anděla. Sesílá na vás totiž deprese a časté proměny nálad. Myslete trochu na své okolí a na své blízké.

1. - 5. března

anděl Rochel
… vás naučí zapamatovat si dokonce i ty nejdelší texty. Můžete proto mít úspěch třeba při studiu práv a možná jste i skvělí řečníci. A na co si máte dát pozor ? Rochelovi chráněnci jsou bystří, nicméně mají tendenci přeslechnout to, co se jim nelíbí. A někdy propadají nadměrnému hromadění statků.
démon Decarabia
… toho využívá. Je schopen z vás udělat úplného Harpagona - pokud mu budete naslouchat. Zkuste to změnit a aspoň občas někoho obdarovat. Uvidíte, že vám to způsobí větší radost, než když věci získáváte.

6. - 10. března

anděl Jamabiah
… ve vás možná vzbudí lásku k umění. Je také možné, že se zajímáte o okultní vědy. Pozor ale, tady je váš démon hodně blízko. Raději naslouchejte andělu strážnému, který vás obdaří jasným úsudkem. A bojujte s vrozenou leností - jinak se úspěchy nedostaví.
démon Sear
… je rebelantský duch, který vám bude našeptávat tisíce pochybností. Pochybovat je sice zdravé, ale nepřehánějte to. Jinak ztratíte víru v dobro i v sebe sama. Váš démon bude přímo nadšený, když svou pochybností a skepsí otrávíte i ostatní.

11. - 15. března

anděl Haiaiel
… vás obdaří takzvaným šestým smyslem a sešle vám jasnovidecké sny a intuici. Budete tak mít šanci odhalit nástrahy, které někdo připravil vám nebo vašim blízkým. Vynikáte také velkou inteligencí a zvídavostí, lidé vám rádi naslouchají. Ale pozor - trocha skromnosti by vám nezaškodila.
démon Dantalion
… miluje hádky a spory. Za ideální příležitost považuje rodinný oběd nebo večeři. Jeho další specialitou je navádět vás k tomu, abyste kritizovali všechny kolem sebe. Pěkně tím všechny otrávíte. Pokud se začnete nudit a přemýšlíte do koho se začít navážet - sáhněte raději po dobré knize.

16. - 20. března

anděl Mumiah
… je další anděl léčitel. Jeho schopnosti se mohou skrývat například ve vašich rukou nebo ve výborné znalosti léčivých bylin. Uznáváte spíš klasickou medicínu ? V tom případě z vás může být dobrý lékař. Jen si dejte pozor na své občasné záchvaty depresí.
démon Andromalius
… vás nutí vidět všechno černě. Jednou z jeho nejsilnějších zbraní je deprese a melancholie, která může přicházet i pravidelně. Tento stav je sice nepříjemný, ale může být i pramenem inspirace pro umělecké výkony. Ale moc to s těmi chmury nepřehánějte.
21. - 25. března

anděl Vehuiah

... miluje činy, změny a podporuje kreativitu. Pomůže vám stát se vůdčí osobností v jakékoliv oblasti. Usnadní vám rozhodování, naučí prozíravosti a dodá vám energii potřebnou k uskutečňování vašich plánů. Díky němu se budete cítit neohrožení, silní a nebudete se bát žádných nástrah. Ale pozor ! Tento anděl vám nebude pomáhat, pokud se rozhodnete uspokojovat pouze své sobecké touhy. Když potlačíte egoismus, obklopí vás Vehuiah pozitivní aurou. Naučí vás také sebeovládání a pomůže vám potlačit výbuchy zlosti.
démon Bael
... se ve vás tuto negativní stránku vaší osobnosti naopak snaží podporovat. Jste totiž od přírody vznětliví. Zvítězí-li tento padlý anděl, váš temperament přeroste ve sklon k násilnostem, až k brutalitě. Takže pozor na emoce - nepodléhejte zlosti, protože právě tehdy Bael přichází.

26. - 30. března

anděl Jeliel
... je opravdový sympaťák. Daruje vám přirozenou autoritu, rozhodnost, důvěryhodnost a smysl pro čest a spravedlnost. Dokonce vás prý budou mít rádi i vaši nadřízení. Jeliel také střeží rodinný krb a manželskou věrnost. Toužíte po dítěti ? Požádejte o pomoc tohoto anděla plodnosti. Současně je to však duch pokrokový - nemá prý rád konvence, a když se jich zbavíte, umožní vám nalézt skutečné duchovní hodnoty. Prostě za všech okolností chrání vaše zájmy. Umožní vám intelektuální i duchovní nadhled a inspiruje vás k novátorským myšlenkám. Přinese i opravdové štěstí, pokud budete jednat přímo a čestně a nedáte se cestou kompromisů a ústupků.
démon Agares
... však podporuje vaše špatné nálady. Právě on vás nutí neustále si stěžovat a reptat. Pod jeho vlivem také zapomenete na ty, kteří vás mají rádi, nebo jim začnete vyčítat, že vás dostatečně neoceňují.

31. března - 4. dubna

anděl Sitael

... je duchem pravdy, ušlechtilosti a talentu. Svým chráněncům pomáhá velké a spravedlivé věci a také získat důležité pracovní pozice - pokud se ovšem ukáže, že si je zasloužíte. Sitael vás naučí držet slovo. Poskytne vám dar dobrého úsudku a empatie, která vám pomůže při řešení konfliktů. Druzí tuto vaši vzácnou vlastnost ocení a budou stát o váš názor. S podporou svého milého anděla to můžete dotáhnout opravdu daleko a stát se vlivným a váženým člověkem.
démon Vassago
... vám ale našeptává opravdu ošklivé věci - pod jeho vlivem začnete urážet druhé. Váš zlý duch vás také bude ze všech sil podporovat v pokrytectví a lhaní. Také se vám může stát, že zpychnete a přestanete si vážit druhých lidí i toho, co pro vás vaši blízcí udělali dobrého.

5. - 9. dubna

anděl Elemiah

... bdí nad stavem vaší duše a přináší vám vnitřní klid. Provází vás na cestách a také při všech nových činnostech. Dokáže vám pomoci i ve věcech profesionálních, a to zejména v krizových situacích. Za to na oplátku očekává, že zůstanete skromní. Pak vás odmění statky hmotnými i duchovními. Měli byste však trochu brzdit své poněkud přemrštěné ambice.
démon Gamigin
... se totiž snaží zhatit všechny vaše plány do budoucna. Jeho největším potěšením je ničit vaši práci a nechat triumfovat vašeho konkurenta. Gamigin se raduje, a vy ztrácíte odvahu a cítíte se neúspěšní. Buďte proto opatrní a nové projekty pečlivě promýšlejte. Začne-li se vytrácet vaše sebedůvěra, poproste rychle o pomoc svého dobrého anděla.

10. - 14. dubna

anděl Mahasiah

... přináší radost, půvab, krásu a vnitřní harmonii. Zaručí vám také intelektuální úspěchy. Díky tomuto průvodci si získáte respekt svého okolí. Nezapomeňte však nikdy na čestné a poctivé jednání.
démon Marbas
... spoléhá na některé vaše nectnosti a snaží se vás navádět k nečestnému jednání. Daří se vám snad dobře ? Tak pozor - nepovyšujte se nad ostatní a buďte raději skromní. Jinak bude Marbas triumfovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 flameless flameless | Web | 17. srpna 2015 v 16:40 | Reagovat

Nfs shift 2 cd key http://freedriver.ddriver.cz/nfs-shift-2-cd-key.html Nhl 09 cd key generator :-P

2 chevrons chevrons | Web | 8. září 2016 v 1:01 | Reagovat

internetové půjčky :-D

3 MaikelM MaikelM | E-mail | 16. ledna 2017 v 17:40 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

4 ZdenekU ZdenekU | E-mail | 17. ledna 2017 v 16:50 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na blacklady.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

5 TomkoC TomkoC | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:25 | Reagovat

Přidal jsem svůj blog do oblíbených

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama