Andělský horoskop-pokracovaní 3

28. května 2006 v 12:32 |  andělský horoskop
3. - 7. prosince

anděl Hahasiah

... podporuje lidi zvědavé a trpělivé. Umožňuje jim objevit a pochopit tajemství přírody a života. Jeho chráněnci se proto často vydávají na lékařskou dráhu. Mívají silné charisma a díky tomu mohou ostatním poskytnout naději a podporu. Mají však také sklon dávat průchod svým emocím, což jim zatemňuje úsudek.
démon Balaam
... škodí vašim cílům tím, že potlačuje váš zájem o vzdělání. Budete-li mu naslouchat, nebude se vám chtít podstoupit obtížná studia ani na sobě pracovat - budete hledat jinou, snadnější cestu k úspěchu. Nakonec se z vás může stát šarlatán a podvodník.

8. - 12. prosince

anděl Imamiah

... je duchem odvahy a trpělivosti. Umožní vám úspěšně zdolávat zkoušky. Jeho chráněnci mají citlivou povahu a milují své bližní. Imamiah jim pomáhá, aby nepodléhali emocím a aby se stali vyzrálými a zodpovědnými lidmi. Vy osobně totiž máte tendenci zapomínat na své povinnosti - například když jste čerstvě zamilovaní. Pak pro vás okolní svět přestává existovat.
démon Alloces
... je odborníkem na hádky, konflikty a provokace. Sedí vám na rameni a našeptává do ucha samé nepravosti. A vy se vztekáte, hašteříte, křičíte - a váš démon triumfuje. Zkuste se zklidnit a neztrpčujte už tak nelehký úděl svému andělu strážnému.

13. - 16. prosince

anděl Nanael

... podporuje ty, co se věnují humanitním vědám a filosofii, Přestaňte se však tolik zabývat vlastní osobou a myslete také na ostatní. A pozor na žárlivost. Pokud se vyvarujete těchto nectností, Nanael vám propůjčí zvláštní schopnost šířit kolem sebe harmonii a pohodu.
démon Caim
... vám našeptává, abyste se zabývali osobními záležitostmi lidí ve vašem okolí. Od anděla strážného máte totiž dar odhadnout, co lidé skrývají. A Caim toho zneužije. Začnete jejich tajemství prozrazovat a naděláte si spoustu nepřátel. Když už víte něco pikantního, buďte raději diskrétní nechte si to pro sebe.

17. - 21. prosince

anděl Nithael

... vám daruje dlouhověkost. Během svého dlouhého života si uchováte duševní svěžest a budete oblíbení pro svou milou a nesobeckou povahu. Máte však tendenci zneužívat svého osobního kouzla a ovlivňovat lidi ve svém okolí. To by se vám jednou mohlo vymstít, a tak se raději držte poctivějších, i když méně snadných
prostředků.
démon Murmus
... se snaží samozřejmě zneužít vašeho osobního kouzla. Jestli budete poslouchat všechno, co vám radí, stanete se člověkem bez skrupulí, který se neštítí využít jakýchkoliv prostředků. Teď možná vaše horší já triumfuje. Takové vítězství však jednou může mít i velmi hořkou příchuť...

22. - 26. prosince

anděl Mebahiah

... má nejvíc práce právě o Vánocích. S tím souvisí i jeho snaha vzbudit ve vás soucit a snahu pomoci potřebným. Proto můžete mít charitativní sklony. Máte však možná trochu vznětlivou a konfliktní povahu. Ale teď něco mnohem příjemnějšího. Nepřejete si náhodou pod stromeček zprávu že čekáte miminko ? Poproste Mebaiaha a může se vám to splnit. Má totiž rád hodně početné rodiny.
démon Orobas
... je prý v pluku černých andělů specialistou na chvástání a naparování. Pod jeho vlivem budete často říkat věci, o kterých byste měli pomlčet. Zbytečně si tak ubližujete a působíte mnoho nepříjemností. Orobas s oblibou své oběti ztrapňuje ve společnosti - tak buďte opatrní.

27. - 31. prosince

anděl Poyel

... plní vyřčená přání - vždyť se blíží nový rok. Tak honem udělejte dobré předsevzetí. Poyel vám ho pomůže splnit. Je to anděl dobroděj - jeho oblíbenci mohou dosáhnout uznání, budou slavní a bohatí. Ovšem musí si to zasloužit pílí a poctivostí. Musíte také bojovat se svou trémou a pasivitou. Pak se z vás prý stanou také skvělí řečníci a váš mocný patron vám daruje silnou vůli a nezávislou osobnost.
démon Gamori
... má proti vám jednu jedinou, ale velmi mocnou zbraň - ctižádost, Stanovujte si raději menší, splnitelné cíle. Jinak skončíte jako neúspěšný a zahořklý člověk a budete se trápit pocitem nenaplněného života. A pak vězte - váš démon vyhrává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama